بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

با ترس خود رو به رو شوید!

ترکیب بازی های ژانر ترسناک و وحشت با Virtual Reality یا همان واقعیت مجازی بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است. بدون شک می توان آخر هفته ای بسیار جذاب و به یادماندنی را با دوستان خود در خانه به کمک این ترکیب جادویی تجربه کنید. در این مقاله تلاش کرده ایم تا بهترین و مناسب ترین بازی ها را برای اجرا به کمک واقعیت مجازی برای شما آماده کنیم. امیدواریم با اجرای این بازی ها هیجانی بی نظیر را لمس کرده و از رو به رو شدن با ترس خود در دنیای بازیهای اندروید حسابی لذت ببرید.

بازی ترسناک سه بعدی Doors of Silence برای اندروید

بازی خوفناک و جذاب Doors of Silence همان بازی ترسناکی است که دلهره و هیجان بسیار بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هیولاهایی که به طور ناگهانی روی صفحه نمایش ظاهر میشوند و یکباره شما را غافلگیر می کنند. گرافیک بازی و طراحی المان ها و فضای گیم پلی بازی کاملا با ژانر بازی همخوانی داشته و از این منظر می توان گفت گیمر به خوبی در نقش خود جای گرفته و به خوبی می تواند خود را در محیط بازی ببیند. در پناهگاه هایی خالی از سکنه کاوش کنید و راه نجات خود را پیدا کنید. مراقب ارواح سرگردان باشید زیرا آنها همه جا در کمین شما هستند و منتظر فرصتی هستند تا شما غفلت کنید. اگر می خواهید آخر هفته ای متفاوت و هیجان انگیز را سپری کنید، از بازی اندروید Doors of Silence غافل نشوید.

 

بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

بازی واقعیت مجازی و خوف انگیز Dreadhalls

این بازی بسیار فوق العاده و عالی طراحی شده است. نماهای بازی به کمک تاریکی و بسته بودن فضا کاملا حس ترس و دلهره را به شما القا می کند. در بازی اندروید Dreadhalls باید از دالان ها و راهرو های باریکی که کاملا تاریک هستند عبور کنید و راه خروج را بیابید. البته به همین سادگی نیست و ارواح خبیث به خون شما تشنه هستند. شبح ها به دنبال شما هستند! با کاوش در قصر مخوف گنجینه ها را پیدا کرده و با یافتن نقشه ها و کلید های جادویی راه خروج را پیدا کنید. بدون شک اجرای این بازی سه بعدی ترسناک با استفاده از عینک های واقعیت مجازی تجربه ای بی نظیر و کاملا متفاوت را به شما ارائه خواهد داد. آیا جسارت و شجاعت لازم را برای اجرای بازی Dreadhalls در خود می بینید؟

 

دانلود بازی Dreadhalls

 

بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

بازی ترسناک واقعیت مجازی Affected – The Manor

بازی جذاب و فوق العاده ترسناک Affected – The Manor برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه شده است. در این بازی ماجراجویی را به سبک بازی های کاوشی و رازآلود با چاشنی ترس و وحشت تجربه خواهید کرد. لوکیشن بازی در هر مرحله در خانه ای قدیمی و متروکه رخ می دهد. شما باید باشجاعت تمام پا به دل تاریکی گذاشته و راه خروج را پیدا کنید. منتها داستان بازی Affected – The Manor از این قرار است که شما متوجه می شوید که در این خانه تنها نیستید و موجودات مخوفی نیز با شما هستند و هر آن ممکن است به شما حمله کنند. این بازی به صورت اختصاصی برای اجرا به کمک عینک های سه بعدی واقعیت مجازی طراحی شده است. صداگذاری بسیار عالی و گرافیک تاریک و مبهم از نقاط قوت بازی هستند که حس و حال بازی را به خوبی به گیمر منتقل می کنند. بازی Affected – The Manor شبیه بازی های فرار از اتاق است که در دنیای اندروید شبیه سازی شده است.

 

دانلود بازی Affected – The Manor

 

بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

بازی عالی و فوق العاده محبوب Resident Evil 7: Biohazard

بازی زیبای Resident Evil 7: Biohazard نمونه ای محبوب بین گیمرهای سراسر جهان و یک بازی شناخته شده و تایید شده است . گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده و به صورت واقع گرایانه ای شما را در لوکیشن بازی قرار می دهد. شما در این بازی باید برای زنده ماندن تلاش کنید و به کمک سلاح های موجود از خود در برابر حمله دشمنان و مردگان! دفاع کنید. البته تنها راه نجات شما فرار است. تا جایی که می توانید از مبارزه دوری کنید و سعی کنید که از دست دشمنان فرار کنید. انواع موجودات عجیب و غریب را می توانید در این بازی مشاهده کنید. آیا تا پایان بازی زنده می مانید؟!

 

بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

بازی سه بعدی Buried Alive برای اندروید

بازی کلاسیک Buried Alive یک گیم اندرویدی است که به سبک ترسناک و وحشت انگیز طراحی شده است. در این بازی شما در ابتدا درون یک تابوت قرار دارید و باید راه خروج را بیابید. به کمک ابزار مخفی در تابوت را باز کنید. از چالش ها و معماهای رازآلود عبور کنید و برای ماجراجویی در ادامه داستان آماده شوید. به کمک عینک های سه بعدی واقعیت مجازی با دوستان خود بازی Buried Alive را اجرا کرده و برای برنده شدن با هم رقابت کنید. بازی ترسناک و فکری Buried Alive نفس شما را بند می آورد!

 

 

بهترین بازی های ترسناک اندروید برای اجرا با عینک های واقعیت مجازی (VR)

 

امیدواریم بازی های معرفی شده برای اجرا به کمک واقعیت مجازی مورد توجه شما عزیزان واقع شده و آخر هفته ای متفاوت را با دوستان خود تجربه کنید. اجرای این بازی ها در مواقعی مثل دورهمی های دوستانه و  هالووین می تواند بسیار جذاب باشد. شما تاکنون کدام یک از بازی های ترسناک را به کمک عینک های واقعیت مجازی اجرا کرده اید. تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی