اندروید سیتی برنده تندیس جشنواره وب و موبایل ایران شد + تصویری

کمی کوتاه در مورد iwmf

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت های فعال در تمامی حوزه های وب و در گروه های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی میکند. این جشنواره توسط شایان شلیله بنیانگذاری شد و پس از چندین سال برگزاری به صورت شخصی مدیریت ان به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد. و در حال حاضر توسط افرادی مدیریت و برنامه ریزی میشود که به صورت داوطلبانه برای توسعه وب فارسی با جشنواره وب ایران همکاری میکنند.

جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران در سال ۱۳۹۱ برای اولین بار در ایران برگزار شد. جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران، بزرگ ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن های تلفن همراه در ایران محسوب شده و هر ساله هزاران اپلیکیشن فارسی برای کسب عنوان بهترین اپلیکیشن فارسی سال در این رقابت ثبت نام می کنند.برگزار کنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره اپلکیشن های موبایل از سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتند تا به منظور هم افزایی بیشتر هر دو جشنواره را در هم ادغام کنند.

اندروید سیتی برنده تندیس جشنواره وب و موبایل ایران شد + تصویری

نهمین دوره پرشورتر از همیشه

نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در حالی به پایان رسید که طبق آمار و ارقام سالهای گذشته را پشت سر گذاشت.در این دوره با ثبت تعداد ۳۲۰,۱۱۶ رای مردمی و ۲۸۸,۰۰۳ رای داوری که بر روی ۱۵,۲۵۳ وبسایت و ۴,۲۰۳ اپلیکیشن موبایل اعمال شد، از لحاظ آماری برترین سال در ادوار گذشته این جشنواره بوده است.

اندروید سیتی برنده تندیس جشنواره وب و موبایل ایران شد + تصویری

اندروید سیتی برترین سایت موبایل و تبلت در ایران شد!

پس از حدود ۱ ماه رقابت در بین گروه های مختلف، برگزیدگان گروه های مختلف معرفی شدند و در این بین وبسایت اندروید سیتی در اولین سال حضور جدی در این فستیوال توانست تندیس برترین سایت در شاخه موبایل و تبلت را دریافت کند.

اندروید سیتی برنده تندیس جشنواره وب و موبایل ایران شد + تصویری

سعید کارگر مدیر اندروید سیتی (راست) و مدیر اپلیکیشن حافظنامه (چپ)

تشکر و قدردانی

جا دارد در پایان از تمامی همراهان و کاربران اندروید سیتی تشکر ویژه داشته باشیم زیرا بدون شک این افتخار جز با حمایت و نگاه شما عزیزان به این وب سایت بدست نیامده است.